услуги

Ќе имаат сигурни резерви на Höfen машина систем за заштита на патот на успехот со нашите континуирани иновации и развој.

за нас

  • 222222

РАБОТНИ од 2012

Hofen машини (Шангај) CO., LTD., Основана во 2012 година, е професионална производителот се ангажирани во истражување, развој, производство, продажба и сервис на подолу покрива, телескопски челични капаци, престилка капаци и се тркалаат-up престилки.
Добијат ИСО 9001, SGS и TUV сертификат од проверка на трети лица. Биле снабдувач на ДМГ и Zeiss повеќе од 5 години до сега. Нашите производи се извезуваат во индивидуални клиенти во Германија, Австралија и Канада. ОЕМ и ODM наредби се исто така добредојдени.
Дали изборот на сегашниот производ од нашиот каталог или бараат инженеринг помош за вашата апликација, нашата служба за корисници центар е достапен за вашите барања извори.

Имаме повеќе од 7 години искуство на производство и извоз.