Бесплатен примерок Прилагодено Лим Сузбивање Делови Производство Изработка

Краток опис:

  1. Hofen Машини има машина за ласерско сечење, ЦПУ виткање машина, pouching машина, апарат за заварување, полирање и така натаму да ги задоволат вашите потреби за вашиот производ.
  2. Ние сме специјализирани во метал измислица услуга.
  3. Нормално обработка материјал: нерѓосувачки челик, алуминиум, челик, месинг, акрил, најлон, итн

детали за производот

Тагови производ

лим 1

Лим може да се изменуваат во согласност со барањата на клиентите на дебелина, боја, материјал површинска обработка, должина.

Hofen има 15 години производителот искуство, обезбедување на високо квалитетни производи кои се извезени над 70 земји.

 

Материјал: челик:  нерѓосувачки челик, алуминиум, месинг, најлон, итн

Спецификација; Како вашиот цртеж

Обработка: ласерско сечење, виткање, тупаници, заварување, печат, возбудлив, и др

Површинска обработка: полирање, галванизација, боени, Елоксирање, галванизација, четкање, свила екран, итн

Цртеж формат: DWG, DXF, чекор, STL, PDF, слики

Тип на услуга:  ОЕМ и ODM

Сертификат:  ISO9001, SGS, TUV

Фабрика површина:  6000 метри квадратни

лим 2

лим 4

Пример бр.1

П: Може ли да има судењето цел или примероци само за неколку парчиња?

А: Се разбира! може да се обезбеди бесплатен примерок, вие само треба да се плати за превозот цена.

бр.2 мувла

П: Може ли да се отвори калап за нас за производство на нов производ?

О: Да! Доколку количеството е голем, нашата компанија може да си дозволи дел од трошоците на мувла.

бр.3 време на испорака

П: Колку време е вашето време за испорака?

А: Општо земено, тоа е 3-5 дена, ако ви треба примерок. Големо количество треба да се преговара.

Бр.4 По-продажба на услуги

П: Може ли да се обезбедат услуги по продажбата?

А: Дефинитивно! 100% пред и по-продажба на услуги со квалитет.

Услови Плаќање бр.5

П: Која е вашата смисла на исплата?

A: T / T (за голема цел, 30-90 дена може да биде прифатливо), PayPal, visa, Е-проверка, Мастеркард.

бр.6 Цитати

П: Како можам да добијам котација?

А: Ве молиме пратете ни информации за понуда: цртање, материјал, тежина, квантитетот и барање, ние може да го прифати PDF, ISGS, DWG, чекор формат на датотека.

Ако немате цртање, ве молиме пратете на примерокот за нас, можеме да ја цитираме база на примерок премногу.

 

Како да не контактирате:

Е-пошта: sales1@shhofen.com

Телефон и WhatsApp и WeChat: 0086 18621584866

 


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи